Yhteystiedot

Nurmijärven Kehitysvammaisten Tuki ry

Puheenjohtaja
Ville Hakala
Lammaskuja 8 B 2
01800 Klaukkala
puh 050 568 1888


Jäsenasioiden hoitaja
Pirjo Lehtinen
Ali-Klaukantie 9
01800 Klaukkala
puh 040 588 4583

Pankkiyhteys
FI44 2425 1800 0137 66
NDEAFIHH

Uusimmat kuvat

Yhteystiedot

HALLITUS 2017

Puheenjohtaja

Ville Hakala
Lammaskuja 8 B 2, 01800 Klaukkala
ville.hakala@sweco.fi
050 568 1888

Varapuheenjohtaja 

Hemmilä Marja
Rajamäentie 520, 05200 Rajamäki
marja.hemmila@gmail.com
050 556 0686

Sihteeri
Lesch Katariina
Savitorpantie 16, 01800 Klaukkala
katariina.lesch@hotmail.com
0400 711 666

Rahastonhoitaja
Lehtinen Pirjo
Ali-Klaukantie 9, 01800 Klaukkala
040 588 4583

Jäsenet

Hakala, Jouko
Ojapolku 5, 05200 Rajamäki
jouko.hakala@saunlahti.fi
045 272 3077

Jenkins, Liisa
Pallokiventie 7, 01840 Klaukkala
jenkins.liisa@gmail.com
050 527 3453

Laaksonen Arto
Metsärannantie 14, 01860 Perttula
arto.laaksonen@hotmail.com
0400 457 017

Lesch, Sebastian
Heikkarinkuja 4 A 4, 01900 Nurmijärvi
sebe.lesch@gmail.com
044 285 5347

Pehkonen Marja-Liisa
Kalkerintie 48, 01830 Lepsämä
marjaliisa.pehkonen@gmail.com
050 567 0710

Pispala, Leni
leni.pispala@suomi24.fi
040 774 2694

Tukiyhdistyksen edustaja kunnan vammaisneuvostossa
Pispala Leni
Leni.Pispala@suomi24.fi
040 774 2694
Leniin voi ottaa yhteyttä kaikissa sellaisissa kehitysvammaisia ja heidän omaisiaan koskevissa ongelmissa ja epäkohdissa, joita voi ottaa esille vammaisneuvostossa.


Jäsenasioiden hoitaja/laskutusosoite
Lehtinen Pirjo
Ali-Klaukantie 9, 01800 Klaukkala
040 588 4583

Pnkkiyhteys 
Nordea    FI44 2425 1800 0137 66